Історія компанії
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Ознайомитися з тарифами?
Оформити заявку на страхування?
Страховий випадок?
Задати запитання тут arrow

Історія компанії

Товариство з додатковою відповідальністю "Страхова компанія "Гардіан" зареєстровано 24 вересня 2007 року за найменуванням Товариство з додатковою відповідальністью "Страхова компанія "Укрфінполіс".

 

10 січня 2017 року найменування Товариства було змінено на Товариство з додатковою відповідальністю "Страхова компанія "Гардіан".

 

З 12 червня 2017 року ТДВ "СК "Гардіан" є асоційованим членом  Моторно-транспортного страхового бюро України (МТСБУ) та член Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів

 

З червня 2017 року, з набуттям статусу асоційованого члена МТСБУ, змінилась і стратегія розвитку Компанії. Головні стратегічні напрямки сьогодні зосереджені на розбудові регіональної мережі, розширенні продуктового ряду, вдосконаленні процесу врегулювання та зростанні обсягів продажів ринкових страхових продуктів.

 

2017- лідер в номінації «Компанія, яка найбільш стрімко розвивається» ХI Всеукраїнського конкурсу «Страхова компанія року -2017» за версією журналу «Банкір».

 

В серпні 2018 року Страхова компанія «ГАРДІАН» підтвердила високу якість надаваних послуг і отримала сертифікат, який засвідчує, що система управління якістю компанії в галузі страхових послуг відповідає вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001: 2009

 

27 серпня 2018 року рейтинговим комітетом РА Експерт-Рейтинг був привласнений рейтинг стійкості страховика / кредитний рейтинг ТДВ “СК ГАРДІАН” (код ЄДРПОУ 35417298) за національною шкалою на рівні uaAА. Страховик з рейтингом uaAА характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими страховиками.

 

2018 - лідер в номінації «Лідер страховового ринку за темпами врегулювання справ»  ХIІ  Всеукраїнского конкурсу «Страхова компанія року- 2018»  за версією журналу «Банкір». 

Сподобалось:
Поділитися:
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Ознайомитися з тарифами?
Оформити заявку на страхування? Страховий випадок?
Задати питання
loader
Google+