Новини
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Ознайомитися з тарифами?
Оформити заявку на страхування?
Страховий випадок?
Задати запитання тут arrow
19.03.2019.  Арунас Шикшта: український страховий ринок перспективний, і СК "Гардіан" це підтверджує
Арунас Шикшта: український страховий ринок перспективний, і СК "Гардіан" це підтверджує

12 березня 2019 року почалася процедура придбання компанії СК «ГАРДІАН», новим акціонером якої став литовський інвестор Арунас Шикшта (Arunas Siksta).

Пан Шикшта – менеджер вищої ланки з тридцятирічним міжнародним досвідом роботи в банківській, страховій і телекомунікаційній сферах. На його рахунку тривала співпраця з банками Європи, включаючи найбільший банк Швеції – «AB SWEDBANK», який в подальшому він вивів на литовський фінансовий ринок і очолив його представництво в Литві.

Арунас Шикшта має великий досвід роботи і ведення бізнесу в європейському страховому секторі економіки. Його управлінський досвід включає багаторічне успішне співробітництво з найбільшою в Норвегії страховою компанією «Gjensidige», де він був заступником голови ради. Також пан Шикшта кілька років займався комплексною побудовою фінансової інфраструктури банкам Європи, включаючи створення страхових компаній з нуля.

Як новий акціонер СК «ГАРДІАН», Арунас Шикшта провів фінансовий і кадровий аудити з задовільними результатами.

«Мої аудитори надали достатньо даних, які є абсолютно задовільними. За результатами фінансових звітів, показники компанії знаходяться на належному, фінансово-стійкому рівні, а персонал висококваліфікований, про що і говорять цифри. Ґрунтуючись на цьому, я не бачу ніякої необхідності проводити реформування компанії або будь-які інші ротації. Менеджмент, співробітники і філіали будуть працювати в колишньому режимі та складі. У планах тільки розширюватися і підвищувати якість послуг для наших клієнтів», – заявив новий акціонер СК «ГАРДІАН».

Також під час візиту в Україну у пана Шикшти і в.о. генерального директора СК «ГАРДІАН» Олександра Коріненка відбулася спільна зустріч з Головою Нацкомфінпослуг України Ігорем Пашко і Президентом ЛСОУ Олександром Філонюком, завдяки якому і була забезпечена комфортна інтеграція Арунаса Шикшти у страхове співтовариство України.

«Для нашого страхового ринку, який зараз прагне до європейських стандартів – дуже важливо мати можливість обмінюватись досвідом з таким серйозним інвестором як Арунас Шикшта», – зазначив Олександр Філонюк.

У свою чергу, Голова Нацкомфінпослуг Ігор Пашко ознайомив Арунаса Шикшту з позицією держави щодо нагляду над страховими компаніями і поділився баченням Регулятора щодо перспектив розвитку страхового сектору України.

«Сьогодні інвестиції з Литви на український ринок заходять все частіше, але не в таких обсягах і не в страховий сектор. Ви – перший, і ми дуже радіємо таким серйозним інвесторам», – відзначив Ігор Пашко під час зустрічі з Арунасом Шикштою.

У свою чергу пан Шикшта висловив переконання в тому, що саме СК «ГАРДІАН» стане гідним прикладом ефективних інвестицій в український страховий ринок, а за рахунок надання послуг на якісно новому рівні – підвищить довіру клієнтів до цього сектору економіки.

Сподобалось:
Поділитися:
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Ознайомитися з тарифами?
Оформити заявку на страхування? Страховий випадок?
Задати питання
loader
Google+