Новини
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Ознайомитися з тарифами?
Оформити заявку на страхування?
Страховий випадок?
Задати запитання тут arrow

Новини

22/05/2017
Страхування об’єктів підвищеної небезпеки — сьогодні є обов’язковим

У березні 2006 року під час підготовки до зупинки доменної печі стався вибух газової суміші у куполі пиловловлювача. Це спричинило обвалення масивних металоконструкцій на магістральний газопровід, водогін, електрокабелі, у результаті чого була підтоплена електропідстанція і зупинені дві інші доменні печі. Завданні збитки склали $ 56 млн. Чим це могло обернутись для комбінату, якби не страхування?

детальніше >
12/04/2017
Страхова компанія «GUARDIAN» стала членом МТСБУ

12 квітня 2017 року на загальних зборах членів Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) шляхом голосування, Страхова компанія «GUARDIAN» була прийнята в асоційовані члени МТСБУ.

детальніше >
9/03/2017
АМКУ зобов'язав МТСБУ розглянути заяву "СК Guardian" про прийом в члени бюро

Антимонопольний комітет України (АМКУ) з метою здійснення заходів, спрямованих на запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції рекомендував Моторному (транспортному) страховому бюро України розглянути заяву  СК Guardian про прийом в асоційовані члени Бюро.

детальніше >
16/01/2017
СК "GUARDIAN" кардинально меняет стратегию деятельности

Киев. 11 января. ИНТЕРФАКС-УКРАИНА – Страховая компания СК "GUARDIAN" (ранее "Укрфинполис" Киев) кардинально меняет стратегию деятельности и выходит на рынок розничных и корпоративных продаж, сообщается в пресс-релизе страховщика.

детальніше >
23/02/2017
Запорукою успіху страхового ринку є його об'єднання

Юрій Петрович, ви давно працюєте на ринку і завжди займали активну позицію, як ви вважаєте, в чому основна причина настільки зневажливого ставлення до страхування в Україні

детальніше >
6/05/2016
Укрфінполіс оновила лінійку продуктів захисту майна

Укрфінполіс оновила лінійку продуктів та сформував більш зручні умови захисту майна для фізичних осіб та корпоративного сегменту. Зокрема, нові широкі можливості та вигідні пропозиції страхування квартири, будинку або ж офісного приміщення чи будівлі передбачають програми: КВАРТИРА – «Експрес», БУДИНОК – «Експрес» та БІЗНЕС «Майно-Класика».

детальніше >
24/11/2014
Укрфінполіс отримав сім нових ліцензії й розширив можливості захисту своїх клієнтів

Укрфінполіс продовжує розширювати перелік страхових послуг для забезпечення надійного захисту та стабільної діяльності бізнесу своїх клієнтів. Зокрема, Компанія отримала сім нових безстрокових ліцензії Нацкомфінпослуг, які надають додаткові можливості для ефективної співпраці з корпоративним сегментом.

детальніше >
Збільшення статутного капіталу
22/09/2014
Збільшення статутного капіталу

19 вересня 2014 на Загальних зборах учасників Товариства з додатковою відповідальністю « Страхова компанія «Укрфінполіс» було прийняте рішення про внесення змін до Статуту товариства, пов’язаних із збільшенням статутного капіталу страхової компанії.

 

 

 

 

детальніше >
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Ознайомитися з тарифами?
Оформити заявку на страхування? Страховий випадок?
Задати питання
loader
Google+