Новини
ОСТАННЯ НОВИНА
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Ознайомитися з тарифами?
Оформити заявку на страхування?
Страховий випадок?
Задати запитання тут arrow
4.09.2018.  СК «Гардіан» підтвердила свою стабільність і надійність на страховому ринку.
СК «Гардіан» підтвердила свою стабільність і надійність на страховому ринку.

Страховій компанії «Гардіан» було присвоєно рейтинг фінансової стійкості страховика за національною шкалою на рівні uaAА (дуже високий рівень стійкості), який є найвищим рівнем, що свідчить про максимальну надійність компанії і характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими страховиками.

Комітет експертного агентства «Експерт-рейтинг» 27.08.2018 оприлюднив відповідний висновок, виданий на основі аналізу результатів діяльності СК «Гардіан» за 6 місяців 2018 року.

За підсумками другого кварталу 2018 року, компанія збільшила чисті премії на 391,22% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, що склало 27,873 млн.грн. Зароблені страхові премії за два квартали 2018 року склали 21,292 млн.грн, що на 271,95% вище, ніж роком раніше. За два квартали 2018 року компанія зібрала 41,152 млн.грн валових страхових премій, що на 31,675 млн.грн більше, ніж за підсумками 6 місяців 2017 року.

Також, незважаючи на обов'язкові внески на суму 16,264 млн.грн, пов'язані з членством СК «Гардіан» у МТСБУ, у компанії істотно зросла ліквідність активів на 223,2% (на 12,894 млн грн).

У рейтинговому звіті експертами агентства зазначено, що перше півріччя компанія завершила з прибутком до оподаткування в розмірі 1,32 млн.грн і з чистим прибутком 0,061 млн.грн, що підтверджує високий рівень капіталізації компанії. Варто відзначити, що порівняльний аналіз ділової активності СК «Гардіан» в аналізованому періоді показав, що компанія впевнено збільшує обсяги валових, чистих і зароблених премій. За вказаний період обсяги валового бізнесу зросли на 334,23%, що, на думку експертів, значно збільшує ринкову частку компанії на страховому ринку.

Експертна оцінка й загальна динаміка розвитку компанії, безперечно, демонструють високу фінансову стійкість СК «Гардіан», а також підтверджують правильність обраної стратегії розвитку компанії.

Сподобалось:
Поділитися:
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Ознайомитися з тарифами?
Оформити заявку на страхування? Страховий випадок?
Задати питання
loader
Google+