Особисте страхування

Особисте страхування

«Страхова компанія «GUARDIAN» пропонує наступні продукти по ОСОБИСТОМУ СТРАХУВАННЮ:

 

ІНДИВІДУАЛЬНІ ПРОГРАМИ ПО ДОБРОВІЛЬНОМУ МЕДИЧНОМУ СТРАХУВАННЮ.

Договір страхування можуть придбати підприємства і організації на користь своїх співробітників у віці до 65 років. Територією дії страхового полісу є Україна, а також, за бажанням страхувальника, можна активувати опцію "Страхування подорожуючих за кордон". 

 

 КОМПЛЕКСНЕ ОСОБИСТЕ СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ І ХВОРОБ.

Договір страхування можуть придбати юридичні та фізичні особи (суб’єкти підприємницької діяльності), які бажають застрахувати своїх співробітників. Застрахованими можуть бути: співробітники підприємств та організацій, а також близькі родичі співробітників (по додатковому покриттю). 

 

 ОБОВ’ЯЗКОВЕ ОСОБИСТЕ СТРАХУВАННЯ ЧЛЕНІВ ДОБРОВІЛЬНИХ ПОЖЕЖНИХ ДРУЖИН (КОМАНД).

Даний вид страхування здійснюється на підставі Порядку та умов обов’язкового особистого страхування працівників відомчої та місцевої пожежної охорони та членів добровільних пожежних дружин (команд), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 3 квітня 1995 року №232. 

 

 СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ.

Договір страхування можуть придбати підприємства та організації для своїх співробітників у віці до 70 років. Страховий захист по даному Договору розповсюджується на наступні страхові випадки: тимчасовий розлад здоров’я, встановлення інвалідності або смерть в результаті нещасного випадку. 

 

 СТРАХУВАННЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ ЗА КОРДОН.

Договір страхування можуть придбати підприємства та організації на користь своїх співробітників, які планують подорож за кордон (відрядження тощо). Страховий захист по даному Договору розповсюджується на наступні страхові випадки: раптова хвороба; нещасний випадок; неможливість здійснення туристичної подорожі; пошкодження або крадіжка багажу; інші непередбачувані випадки під час подорожі, на вибір страхувальника. 

 

 СТРАХУВАННЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ ПО УКРАЇНІ.

Даний Договір можуть укладати юридичні особи на користь своїх співробітників, віком до 80 років, які планують подорож з метою відпочинку або туризму, відрядження тощо, в межах України. Страхування здійснюється на випадок: гострого захворювання застрахованої особи, загострення хронічного захворювання чи нещасного випадку, який відбувся під час подорожі. 

Сподобалось:
Поділитися:
mail Виникли запитання?
Пишіть нам і ми відповімо в найкоротші терміни.
Задати питання
loader
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Ознайомитися з тарифами?
Оформити заявку на страхування? Страховий випадок?
Задати питання
loader
Google+